Szczegółowa lista kanałów OTVI – Telewizja Światłowodowa

Pakiet MINI  – Najtańszy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 112 najpopularniejszych kanałów tematycznych w tym 50 w jakości HD. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów premium.

Pakiet SMART – Standardowy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 152 kanałów tematycznych w tym 73 w jakości HD. W tym pakiecie masz możliwość rozszerzenia swojej telewizji  o wybrane pakiety premium.

Pakiet SMART – Standardowy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 210 knałów tematycznych w tym 106 w jakości HD. W tym pakiecie masz możliwość rozszerzenia swojej telewizji  o wybrane pakiety premium.

Pakiet SMART – Standardowy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 240 kanałów tematycznych w tym 121 w jakości HD. W tym pakiecie masz możliwość rozszerzenia swojej telewizji  o wybrane pakiety premium.

Pakiety PREMIUM – pakiety proemium telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 13 kanałów PREMIUM w jakości HD. W tych pakietach znajdują się kanały stacji C+, HBO i Cinemax.

Szczegóły i pełny cennik oferty dostępny jest w naszej siedzibie BOK


Lista do pobrania w PDF