Pakiety kanałów OTVI

Pakiet MINI  – Najtańszy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 65 najpopularniejszych kanałów tematycznych w tym 34 w jakości HD. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów premium.

Pakiet SMART – Standardowy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 99 kanałów tematycznych w tym 56 w jakości HD. W tym pakiecie masz możliwość rozszerzenia swojej telewizji  o wybrane pakiety premium.

Pakiet SMART – Standardowy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 151 knałów tematycznych w tym 84 w jakości HD. W tym pakiecie masz możliwość rozszerzenia swojej telewizji  o wybrane pakiety premium.

Pakiet SMART – Standardowy pakiet telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 176 kanałów tematycznych w tym 98 w jakości HD. W tym pakiecie masz możliwość rozszerzenia swojej telewizji  o wybrane pakiety premium.

Pakiety PREMIUM – pakiety proemium telewizji OTVI. W tym zestawie zawartych jest 13 kanałów PREMIUM w jakości HD. W tych pakietach znajdują się kanały stacji C+, HBO i Cinemax.

Szczegóły i pełny cennik oferty dostępny jest w naszej siedzibie BOK