Oferta

Dostawa usług internetowych.

Jesteśmy lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych. Specjalizujemy sie w sieciach komputerowych wykorzystujących technologie łączności przewodowej i bezprzewodowej w standardzie 802.11x . Szczególny nacisk kładziemy na budowę i obsługę sieci dostępu do Internetu, zwłaszcza w obszarach, gdzie inni dostawcy nie są w stanie zapewnić usługi. Działamy na terenie powiatów: oleckiego, gołdapskiego i suwalskiego w województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim i gołdapskim. Zbudowana przez nas infrastruktura pozwala świadczyć usługę dostępu do sieci Internet w samym Olecku oraz w kilkunastu miejscowościach powiatu oleckiego, gołdapskiego i suwalskiego, a obszar ten stale się powiększa. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych i firm, którym standardowo oferujemy łącza o abonamencie od 40 zł, w zależności od przepływności. Oprócz standardu mamy też skalowalną i elastyczną ofertę uwzględniającą indywidualne wymagania Klienta oraz jego potrzeby.

Telefonia internetowa (VoIP)

Nasza oferta obejmuje też usługę dla osób nie posiadających komputera, a chcących skorzystać z telefonu, by porozmawiać z bliskimi za granicą za niewielkie pieniądze.Już za 10 zł miesięcznie oferujemy Państwu łącze do telefonii internetowej (Voice Over IP) umożliwiające rozmowy z USA czy Europą już od 6 groszy za minutę!

Serwis informatyczny i outsourcing.

Nasza firma specjalizuje sie w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i jednostek edukacyjnych oraz zagadnieniach bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania zasobami oraz usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. To nowoczesny sposób na profesjonalną i optymalną informatykę dostosowaną do potrzeb biznesu. Poprzez systematyczne zadania polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności, ponieważ redukuje koszty związane z utrzymywaniem wewnętrznych działów wsparcia IT i co za tym idzie pozwala na skupienie większej uwagi na podstawowej działalności firmy.

Pogotowie komputerowe.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie instalacji, optymalizacji i zabezpieczenia dowolnych systemów operacyjnych posiadanych przez Klienta. W ciągu 24 godzin od odebrania sprzętu i oprogramowania (sterowniki, nośnik systemu) Klient otrzymuje od nas swój komputer z zainstalowanym systemem i wskazanym oprogramowaniem, poprawkami systemowymi i łatkami bezpieczeństwa. Wystarczy jeden telefon i Twój komputer znów ożyje !

Doradztwo, realizacje, audyty techniczne i bezpieczeństwa.

Jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić lub sami zrealizować połączenia (linki) w technologii 802.11.x w określonych przez Klienta lokalizacjach. Wykonujemy pomiary i certyfikację okablowania strukturalnego według wymaganych sandardów IEEE 802.3 do 1Gb i specyfikacji TIA568/570 z pełnym Bit Error Rate Test (BERT). Wykonujemy również pomiary widma i Strefy Fresnela w technologiach wireless. Opieramy sie na sprawdzonych metodologiach, które dzięki doświadczeniu nabywanemu przez nas od 2000 r. sukcesywnie rozwijamy. Wypracowujemy wspólnie z klientem optymalne rozwiązania ukierunkowane na jego potrzeby, dobierając najefektywniejsze rozwiązania. Na życzenie Klienta profesjonalnie sprawdzimy stan bezpieczeństwa i optymalności rozwiązań Jego sieci bezprzewodowej jak też i przewodowej.

Instalacjai i budowa systemów nadzoru CCTV, monitoringu, systemów alarmowych i sieci komputerowych.

Świadczymy usługi w zakresie instalacji okablowania strukturalnego w firmach i mieszkaniach prywatnych. Instalacje nasze są potwierdzane Certyfikacją szybkości i działania sieci urządzeniami renomowanych firm Fluke Networks i JDSU. Jesteśmy w stanie wykonać taką usługę pod klucz – Klient określa nam swoje wymagania i potrzeby, zaś my zajmiemy sie resztą. Instalacja i konserwacja zestawów do monitoringu. Instalujemy sprzęt monitorujący i zabezpieczający (kamery, terminale, rejestratory, kompletne systemy alarmowe) w firmach i mieszkaniach prywatnych. Doradzamy jaki sprzęt najlepiej będzie nadawał się do zastosowania dla bieżącej potrzeby i wykonujemy usługę zgodnie z wymaganiami postawionymi przez Klienta

Serwis TV-SAT

Zajmujemy sie montażem zestawów do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej. Doradzimy, zakupimy co trzeba, dojedziemy, zamontujemy, skonfigurujemy – wystarczy jeden telefon!