HBO – na 2 miesiące za darmo

Szanowni Państwo,
nieustannie uatrakcyjniamy ofertę, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających spośród naszych klientów. Chcemy także sprawić, żeby dostęp do oferty Telewizji Światłowodowej był coraz bardziej prosty i przejrzysty, a abonenci mogli się przekonać o zaletach i przewagach technologii światłowodowej nad pozostałymi dostępnymi ofertami.
W związku z tym wprowadzamy do oferty nową, dodatkową promocję dla abonentów, którzy chcą przekonać się o atrakcyjności pakietu HBO (w jego ramach trzy kanały: HBO HD, HBO 2 HD oraz HBO 3 HD) – HBO Try&Buy.

Zasady działania promocji HBO Try&Buy:

Oferta skierowana jest do nowych abonentów Telewizji Światłowodowej zawierających umowę terminową na 24 miesiące na pakiet OPTIMUM lub PLATINUM.
W ramach bonusów promocyjnych abonent otrzymuje: do 3 miesięcy gratis wybranego pakietu podstawowego (OPTIMUM lub PLATINUM) oraz dodatkowo do 2 miesięcy pakietu HBO bez opłat w opcji TRY&BUY, czyli wypróbuj i kup.
W ciągu tych dwóch miesięcy okresu darmowego korzystania z pakietu HBO abonent może zrezygnować z dalszego korzystania z pakietu HBO.
Jeżeli abonent nie zrezygnuje z pakietu HBO w okresie testowym – pakiet pozostanie aktywny w ramach umowy terminowej przez kolejne 6 miesięcy (abonent będzie mógł złożyć rezygnację z pakietu po upływie 6 miesięcy umowy terminowej na pakiet HBO). Czas trwania: 1.04 – 31.05.2017 r.